تبلیغات
چارکلمه حرف حساب - دیدار در وقت اضافه
دوشنبه 25 مرداد 1389

دیدار در وقت اضافه

   نوشته شده توسط: سجاد قبادی    

سلام
امروز صبح (البته صبح که چه عرض کنم 11 صبح که بیدار شدم!!!) برام یه اتفاقی افتاد که حس کردم اگه اینجا نگم رو دلم عقده میشه!!! (شاید یه نمه طولانی باشه اما حتما ادامه مطلبو ببینین و نظز هم یادتون نره)
ما چند روزه تو باغ یکی از دوستان هستیم و به حال و حول مشغولیم (البته شرعیا!!!! کامپیوتر بازی و اینا ...) امروز صبح که توی تراس خونه باغ خوابیده بودم با یه صدای خاص از خواب بیدار شدم یه صدایی که واقعا مو به تنم سیخ کرد. صدای شیون زن میانسالی بود که از یکی از خونه های اطراف این باغ کوچیک ما داشت میومد !!!
وقتی یه کمی حس شنواییم تو خواب و بیداری سرحال شد از تو حرفاش متوجه شدم داره با پدرش خداحافظی میکنه !!!
اولش گفتم بابا اینم مسخره کرده سر صبحی!! نمیذاره بخوابیم هی با باباش خداحافظی می کنه!!!

یه نمه بعدش با خودم گفتم آدمی به این سن نباید با باباش اینطوری خداحافظی کنه ، و اونجا بود که به این نتیجه رسیدم که ...... بعله!!!.... حاجیشون فوت شده!!!
(تمام این قضایا در چند ثانیه افتادا!!! قربون ذهن خلاقم برم!)
تازه اصل ماجرا از این جا شروع شد!!!
به رفیقم گفتم حمید اینا مثل این که مردشون مرده(این اصطلاح بچه های داهات ماس!)
گفت : آره مثل این که !
بعد رفتم تو خودم داشتم فکر می کردم :
خداجون قربون مصلحتت برم من داغونو نگه داشتی یه روز یا شایدم کمتر از ماه رمضونو بازم ببینم شاید اونور یه نمه بتونم وضعمو بهتر کنم شاید دمای آتیش جهنمم طوری بشه که به قول کتاب حق اوستا کریم دلمو از درون حداقل بریان نکنه!!!
خداجون قربونت برم که گذاشتی بازم فرصت داشته باشم تا بازم مهر بورزم به همه !!!و دل همه رو به دست بیارم و حق الناسامو پاک کنم!
خداجون قربونت برم که گذاشتی بازم باشم تا پدر و مادرمو دوست بدارم و با نگاه بهشون ثواب کنم!!(در این مورد یه حدیث داریم !)
خداجون قربونت برم که بازم حال دادی گذاشتی یه نمه بیشتر خودمونو واست لوس کنیم!!تا شاید مارو به حق دایی شهیدمون نبری جهنم !
خداجونمی قربونت برم که اینقده با حالی که گذاشتی بازم بندگیتو بکنم!

خدایا من در مقابل تو هیچ و ناچیزم و از این اعترافم دارم لذت میبرم !
به حق آبرودارای درگاهت همه ی دوستامو چه حقیقی چه مجازی ببر بهشت!

برچسب ها: دل نوشت کودکانه ، دریافت ذهنی ، وقایع اتفاقیه ،