تبلیغات
چارکلمه حرف حساب - کلیتی درباره ی بصیرت (قسمت نهایی)
شنبه 9 مرداد 1389

کلیتی درباره ی بصیرت (قسمت نهایی)

   نوشته شده توسط: سجاد قبادی    

به نام او
به حول و قوه الهی اخرین قسمت مبحث بصیرت و دیدگاههای پیرامونی آن را می نویسم ، امیدوارم که همگی دوستان لطف کنند و با انتقادات سازنده شان بنده حقیر رو کمک کنند.
 4. چهارمین و البته به نظر من منصفانه ترین جنبه ای از این موضوع را که عده ای از فعالین عرصه ی سیاست و فرهنگ آن را رویه ی اصلی خود در این زمینه قرار می هند این است که باید برای مقابله با یک غده ی سرطانی باید آن را از ریشه خشکاند!(همان روندی که در شیمی درمانی تومورهای بدخیم انجام می گیرد).
لذا برای مقابله برای این غده ی سرطانی که جهان را تحت آلودگی خود ، بیمار و ناتوان کرده است نیز  باید بر اساس استدلال مذکور آن را از ریشه نابود کرد و این مهم میسر نمی شود مگر این که بتوانیم بنیادها و نماد ها را در اذهان عمومی نسبت صهیونیزم مدرن از یک مرد جنگی مسلح به خشن ،که با اولین برخورد هدفش مشخص و نمایان می گردد، به زنی زیبارو ،که حتی با بهره گیری از روایات ما درباره ی حورالعین طراحی شده(عقیده بنده درباره ی برخی شخصیت های ارباب حلقه ها و چند اثر دیگر)، و به شما به جای حرارت و تخریب گلوله ، گلی تقدیم می نماید که هم خوشبوست ، هم زیباست و هم امیال دیگر شما به جا تشخیص داده و برای آنها نیز برنامه ی ویژه ای دارد!!!

اما فرق گل تقدیمی این بانو با گل اصیلی مانند گل محمدی(ص) این است که اصالت گل بودن را ندارد و همین نکته است که حتی ماهیت گل بودن آن را نیز خدشه دار می کند چرا که گل در فرهنگ اسلامی - ایرانی نماد زیبایی ، طراوت و زندگی بخشی است حال آنکه این به ظاهر گل ، که همانا محصولات هدفمند که مقصود صهیونیزم مدرن را پی میگیرند اعم از رسانه و محصولات الکترونیکی و مجازی و البسه و خوراکی ها و. . . .  است ،آلوده به سمومی مهلک است که بعضا دفعی و بعضا تدریجی ابتدا روح و به تبع آن جسم ما را نابود می گرداند که این از مرگ با گلوله به مراتب دردناک تر و کم اثرتر است چرا اگر بگویند یک هواپیمای امریکایی مسلمانان افغانی را بمباران کرد که همه دست خالی بودند در سطح جامعه ی بشری حس نوع دوستی و مظلومیت و در سطح جامعه ی جهان اسلام فرهنگ شهادت را زنده نگه میدارد که این نتیجه ی عکس برای ددمنشان مستکبر بین المللی دارد ،کما این که این قضیه در 8 سال دفاع مقدس ملت ایران به اثبات رسید، ولی اگر بگویند جوان افغان به پوشیدن کاپشن تیم برلند معروف به کاپشن خلبانی افتخار می کند یا این که سریال های کذا و کذای مروج فحشا و خشونت هدفمند در ایران مهد عفاف و تمدن با اقبال غیر قابل باوری رو به رو شده ،تا جایی که یک صهیونیست به نام رابرت مرداک به صورت فی سبیل الله (یا فی سبیل الحال و الصفا!!!) اقدام به دوبله ی این سریالها در شبکه اش کرده است ، هیچ حس خاصی را برنمی انگیزد مگر بی حسی جامعه نسبت به قباحت این مسایل و شکسته شدن قبح آن ها در جامعه!!  به تبع آن بیمار شدن فکر و نگاه آحاد جامعه ای که داعیه ی مقدمه سازی ظهور را در پی دارد که نمود عملی این فساد از درون را در نه غزه ، نه لبنان ها می بینیم که به حق دل رهبر عزیزمان را به درد آورد .
در هر صورت این تغییر رویه ی فکری در جامعه نیازمند رسیدن به شناخت درست ، عمیق و بنیادین از اهداف و تفکرات اوانجلیزم یا همان صهیونیزم مسیحی مدرن و نمادشناسی آنها در رسانه هایشان و دریافت صحیح و نهایی مقصود آنان از ارسال محصولات غیر رسانه ای خود به منطقه ی خاورمیانه به صورت انحصاری و اشاعه ی این مبانی مرتبط میان اقشار مختلف جامعه تا اینکه بیداری جمعی میان آحاد ملت مسلمان شکل گیرد و راه ظهور هموارتر و دل نایب بر حق مهدی موعود (عج) نیز شاد گردد.
ان شاء اللهلازم به ذکر است این مباحث که مطرح شد تنها دریافت های شخصی بنده از وظیفه ی ما در شرایط حال است و قطعا خالی از اشکال نیست لذا با نقد های خود به اصلاح دید بنده از شرایط کمک کنید
والسلام   

برچسب ها: بحث روز ، دریافت ذهنی ،